Úvod » Outdoor v Česku » Sportareál Samopše

Sportareál Samopše

  Vrcholné zážitky můžete zažít také u nás doma!  

Foto - Sázava - 7denní ze Světlé do PikovicFoto - Sázava - Rafting - Stvořidla Foto - Sázava - Víkendovka ze Zlenic do PikovicFoto - Český Krumlov - Noční rafting CZ_Sazava_2012-08Foto - Sázava - 7denní ze Světlé do PikovicSazava Krumlov-(16)-kolobrndy lukostřelba Foto - Sázava - Rafting - Stvořidla
Foto - Vavřinec - Podzimní rafting - půjčovna Foto - Sázava - 7denní ze Světlé do Pikovic Foto - Labe - Májový rafting na LabiHry - potrubi
     
   Chcete si zpříjemnit svůj pobyt v Posázaví, trochu si protáhnout tělo, zasportovat a přitom si užít spoustu zábavy? Chcete se alespoň na pár hodin zbavit svých všedních starostí a problémů? Hledáte vhodnou náplň pro svůj volný čas? Organizujete pro sebe, pro svou rodinu, své přátele nebo pro celou vaši firmu či školní třídu výlet, víkend, výjezdní zasedání, seminář, školení, prostě pobyt mimo město se zajímavým programem? Pak přesně pro vás je určena následující nabídka sportovních programů, které vám můžeme na přání navíc upravit „na míru“ a spojit např. s piknikem, grilováním, apod. Naše více jak 25leté zkušenosti spolu s perfektním materiálovým zabezpečením a s týmem zkušených a obětavých instruktorů jsou pro vás zárukou kvalitních prožitků.   
     
  Pro objednání některého z níže uvedených programů vyplňte prosím Kontaktní formulář s uvedením vašeho požadavku, tj. termín, programy, počet osob a případně vaše další dotazy a požadavky.
     
    Rafting Stvořidla

duben-srpen

 
     
  Plavba na 2místných nafukovacích člunech v jednom z nejhezčích úseků řeky Sázavy v peřejích na Stvořidlech. Řeka zde protéká přírodní rezervací velkým spádem a rychlým proudem v peřejích s četnými balvany. Plavba začíná ve Smrčné a místo startu a občerstvení mezi plavbami.

Obtížnost WW 2-3 v závislosti na vodním stavu. Délka programu cca 6 hod.
Minimální počet účastníků: 15 osob. Minimální věk 10 let.
Místo srazu: tábořiště Stvořidla (i žel. st.)
 
     
    Rafting Krhanice-Pikovice duben-září  
     
 
Plavba na 2místných nafukovacích člunech z Krhanic do Pikovic (12 km). Sázava zde proudí nádherným údolím v dlouhých peřejích, nechybí ani sjízdné jezy.

Obtížnost plavby je WW 2. Doba plavby cca 2,5 - 3 hod.
Minimální počet účastníků: 15 osob. Minimální věk 10 let.
Místo srazu: žst. Krhanice
 
     
    Rafting Týnec-Pikovice duben-září  
     
 
O 4 km delší varianta předchozí plavby s občerstvením uprostřed nabízí program skoro na celý den.

Obtížnost plavby je WW 2. Doba plavby cca 4 - 4,5 hod.
Minimální počet účastníků: 15 osob. Minimální věk 10 let.
Místo srazu: tábořiště u jezu v Týnci nad Sázavou
 
         
    Noční rafting květen-září  
     
 
"...divoké peřeje Zambezi, nelítostná bitva s piráty nebo romantika pod hvězdnou oblohou...?"
To vše si můžete představit při plavbě noční tmou na velkých nafukovacích vorech s pochodněmi. Oheň po doplutí s opékáním buřtů bude příjemnou tečkou.

Program trvá asi 2,5 - 3 hod.
Minimální počet účastníků: 15 osob. Minimální věk 10 let, mladší účastníci pouze v doprovodu rodičů.
Místo srazu: Sportareál Samopše po setmění
 
         
    Kánoe Rataje - Samopše květen-září  
         
 
Plavba na kánoích přes tři jezy a s doplutím do areálu (8 km) patří určitě k těm nejzajímavějším úsekům řeky Sázavy. Samotná plavba není obtížná a zvládnou ji i začátečníci, obtížnější místa představuje jen průjezd jezy, ty je možné také přenést.

Obtížnost ZW C, jezy WW 1-2. Doba plavby cca 3 hod.
Minimální počet účastníků: 10 osob.
Místo srazu: tábořiště Rataje nad Sázavou
 
         
    Kánoe Český Šternberk - Samopše květen-září  
         
 
Prodloužená varianta předchozí plavby z Českého Šternberka (14 km) nebo ze Soběšína (17 km) je programem na celý den a dá se spojit s obědem nebo třeba i s návštěvou hradu Český Šternberk. Zpestřením plavby, kterou zvládnou i začátečníci, jsou převážně sjízdné jezy.

Obtížnost ZW C, jezy WW 1-2. Doba plavby cca 5 - 6 hod.
Minimální počet účastníků: 10 osob.
Místo srazu: Český Šternberk, parkoviště pod hradem
 
         
    Kánoe Samopše - Stříbrná Skalice květen-září  
     
 
Plavba na kánoích z areálu do Stříbrné Skalice (14 km) může být programem na dopoledne nebo i celý den. Plavba v mírném proudu není obtížná a zvládnou ji i začátečníci.

Obtížnost ZW C. Délka programu cca 4,5 - 5 hod.
Minimální počet účastníků: 10 osob.
Místo srazu: Sportareál Samopše
 
         
    Kolobrndy květen-říjen  
     
 
Spusťte se z kopce cestou necestou na speciální robustní terénní koloběžce. Široké balónové pláště odpruží nerovnosti a vy si užijete, při které se vám bude tajit dech. Program zahrnuje dopravu účastníků na start a z cíle sjezdu.

Délka programu cca 1 - 1,5 hod.
Minimální počet účastníků: 6 osob. Minimální věk 12 let.
Místo srazu: Sportareál Samopše
 
         
    Lukostřelba květen-říjen  
     
 
Staňte se alespoň na krátký čas Robinem Hoodem a předveďte svým přátelům svou pevnou ruku a přesnou mušku. Střelba z luku na terč pod vedením instruktora zakončená soutěží o nejlepšího střelce.

Délka programu cca 1,5 - 2 hod.
Minimální počet účastníků: 10 osob. Minimální věk 10 let.
Místo srazu: Sportareál Samopše
 
         
    Piknik nebo grilování duben-říjen  
     
  Po každém správném programu vyhládne, tak proč ho nezakončit něčím příjemným, třeba opékáním buřtů nebo grilováním. Můžeme vám také připravit piknik podle vašeho přání a gusta.  
         
    Rafting Vavřinec   říjen (víkend bude upřesněn)  
     
 
Vodácký masakr na poslední vlně sezóny! Vavřinec, Kouřimka, Výrovka – snad žádný jiný potok v Česku nemá tolik jmen. Jakoby mu vodáci nemohli přijít na jméno. Není divu – úzké koryto plné vody, stromy, lávky, peřeje, kameny. Tolikrát velebený, proklínaný, zatracovaný. Zveme vás na vodácké dobrodružství, při kterém se rozloučíme s letošní vodáckou sezónou. Rozhodnout se můžete jak pro jednotlivou jízdu, tak i pro celý raftingový víkend s ubytováním a s polopenzí. Ovládáte-li alespoň trochu jízdu na 2místné pálavě nebo orinoku, pak zaručeně si tuhle plavbu parádně užijete stejně jako teplé občerstvení po doplutí, které přijde víc než vhod.

Obtížnost plavby je WW 2 (nevhodné pro začátečníky). Doba plavby cca 2,5 - 3 hod.
Minimální věk 14 let.
Místo a čas srazu: Vavřinec, louka pod hrází rybníka u stanu Sport-S od 10.00 do 12.30 hod.
 
         
    Společné informace      
     
 
Všechny sportovní programy se konají při dostatečném počtu účastníků denně. U každého programu je uveden minimální počet, je-li vás právě tolik nebo více, připravíme pro vás vybraný program ve vámi zvoleném termínu. Je-li vás méně, nabídneme vám pro váš zvolený program nejbližší možný termín. Vždy je nutné se přihlásit předem!.

Sraz u všech programů je v místě zahájení, dopravu do místa startu a zpět si účastníci zajišťují sami, není-li dohodnuto jinak. Všechna místa zahájení a ukončení programů jsou dobře přístupná vlakem, lze se sem dostat také autem nebo autobusem.

Čas zahájení je u skupin po dohodě, u jednotlivců platí časy uvedené u jednotlivých programů.

Organizace všechny programy se konají v doprovodu zkušených vůdců a instruktorů, kteří vždy před zahájením programu provedou instruktáž a praktický výcvik účastníků.

Čas zahájení je u skupin po dohodě, u jednotlivců platí časy uvedené u jednotlivých programů.

Doporučené vybavení:
pro všechny sporty:
    - volný oděv, který nebrání v pohybu
    - sportovní obuv

pro vodní sporty navíc:
    - boty do vody – neoprenové boty (u raftingu jsou v ceně) nebo náhradní sportovní obuv
    - pro případ chladného počasí teplé spodní prádlo a ponožky, event. nepromokavou bundu (u raftingu v ceně)
    - tričko a plavky
    - ručník a věci na převlečení v příručním zavazadle

 
  Pro objednání vyplňte prosím Kontaktní formulář s uvedením vašeho požadavku, tj. termín, programy, počet osob a případně vaše další dotazy a požadavky.
   
    Teambuilding duben - říjen Cena: dle dohody  
     
  Více informací zde.  

 

vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network

Lyžování v Rakousku
Bad Kleinkirchheim / Dachstein West / Gasteinertal / Hinterstoder / Kals - Matrei / Lungau / Mölltal / Nassfeld / Sölden Arena Ötztal / Pitztal / Saalbach Hinterglemm / Schladming Dachstein / Ischgl / Arlberg-St. Anton / Stubai Kaprun Zeel am See / Hintertux - Zillertal / Lyžování Rakousko

Lyžování ve Francii
2 Alpes /  Alpe d´Huez / Val d’Isere / Tignes / Flaine / La Rosiere / Les Arcs / Les Orres /  Risoul - Vars /  Serre Chevalier /  Les Menuires / Tři údolí / Meribel  MottaretVal Thorens /  Val Cenis / Valmorel

Lyžování ve Švýcarsku
Crans - Montana / Čtyři Údolí / Davos Klosters / Davos / Klosters / Flims Laax Falera / Jungfrau / Leukerbad / Saas Fee / St. Moritz / Zermatt

Lyžování v Itálii
Arabba - Marmolada / Arabba / Marmolada / Bormio / Breuil-Cervinia / Civetta / Cimone /  Livigno / Paganella / Kronplatz / Plan de Corones / Solda - Sulden / Passo Tonale / Val di Fassa / Val di Fiemme / Marilleva Folgárida / Val Gardena / Alpe di Siusi / Val Senales / Schnalstal / Sestriere / Via Lattea Lyžování Itálie

Aktivní dovolená
Léto v Alpách / Pitztal / Pobyty na horách Půjčovna lodí / Pobytové zájezdy / Aktivní dovolená /  RaftingVodácké zájezdy /  Lyžování Rakousko / Lyžování Francie / Lyžování Itálie / Lyžování  Švýcarsko / Lyžování

Zajímavé odkazy
SNOW

CK Sport-S
Katalog / Smluvní podmínky / Cestovní pojištěníSlevy / Ke stažení / O násKontakt / Tisk stránky / Napište nám / Odeslat emailem

 

 ACK CR clen2018