Úvod » Slevy

Slevy

Lyžování a snowboarding

Rezervujte si včas svoji lyžařskou dovolenou nebo pobyt a získejte vedle možnosti výběru z co nejširší nabídky lyžařských terénů a ubytovacích kapacit navíc slevu za včasný nákup – 1. Moment ve výši 12% z katalogové ceny.
 
První moment
  
1. Moment
               do 31.10.
  
 
od 1.12.
Stálý klient
8%
6%
4%
2%
Nový klient
6%
4%
2%
-

Skupina >10 os.
 
2%
 
2%
 
2%
 
 
2%
Rezervace online
2%
2%
2%
 
2%

Stálý klient
sleva až
 
 
 
12%
 
 
10%
 
 
8%
 
 
6%
Nový klient
sleva až
 
10%
 
8%
 
6%
 
4%
 
 • Slevy jsou odečteny od základní ceny, tj. ceny lyžařského pobytu nebo zájezdu bez příplatků, fakultativních služeb a eventuálních plateb na místě, snížená o konkrétní slevy ke každému pobytu (tj. např. slevy pro děti, mládež, seniory, apod.).
 • Slevu získá každý, kdo uzavře do uvedeného termínu cestovní smlouvu a uhradí zálohu.
 • Stálý klient je klient Sport-S, který se zúčastnil některé ze zimních nebo letních akcí Sport-S v období od 01.10.2009 a uvede své rezervační číslo, popřípadě místo, termín a název absolvované akce. Sleva platí pro všechny osoby uvedené na společné objednávce.
 • Skupinová sleva pro skupinu víc jak 10 platících osob - podmínkou pro její přiznání je zakoupení shodných služeb na jedné společné objednávce. Klient, který objednávku pro skupinu sjednává, zodpovídá za veškeré poskytnuté údaje o účastnících skupiny i za celkovou platbu. Pro skupiny větší jak 20 osob cena po dohodě – informujte se v naší cestovní kanceláři
 • Sleva za rezervaci online – udělejte si svoji rezervaci na www.sport-s.cz online a získejte další zajímavý bonus
 • Slevy 1. Moment se nevztahují na pobyty v AKCI a slevy Last Moment
 • Ceny uvedené na www.sport-s.cz jsou aktuální ceny po slevě první moment pro nové klienty. Z těchto cen se dále odečítají slevy pro stálé klienty, skupiny nebo za rezervaci online.

Poukázky

HolidayPASS, Šek dovolená, Ticket, Benefit Plus a Benefit
V našich prodejnách můžete pro nabídky uvedené v tomto katalogu a na www.sport-s.cz uplatnit platbu poukázkami dle následujících pravidel:
HolidayPASS – poukázky lze použít pouze pro zájezdy ve smyslu zákona č.159/1999 Sb. v hodnotě max. 12 000 Kč na jednu smlouvu, max. však do 50 % z celkové ceny zájezdu, na doplatek hrazený klientem se vztahuje Slevový systém. Podrobné informace najdete na ww.holidaypass.cz.
Šek Dovolená a poukázky Ticket (Holiday, Mutli, Sport&Kultura, Compliments)  – slouží k úhradě pobytu nebo zájezdu v maximální hodnotě 20 000 Kč na osobu, podrobné informace najdete na www.seky.cz, resp. www.edenred.cz.
Benefit Plus – slouží k úhradě pobytu nebo zájezdu, více informací na www.benefit-plus.cz.
Benefit – slouží k úhradě pobytu nebo zájezdu, více informací na www.benefit.cz.
Platbu poukázkami nahlaste prosím již při rezervaci.
 
Podmínky pro uplatnění slev:

 • Slevy První moment a Poukázky lze uplatnit pouze u ceníků v katalogu, u kterých je na ně uveden příslušný odkaz. 
 • Slevy První moment a Poukázky, eventuelně nabídky v poslední minutě nebo jiné speciální nabídky mimo katalog nelze sčítat.
 • Nárok na slevy uplatněte již při objednávání resp. úhradě zálohy!   
 
Bonus pro klienty Sport-S
Levnelyze.cz
Klienti Sport-S, kteří si v období září 2017- květen 2018 zakoupí pobyt nebo zájezd Sport-S v některé z prodejen CK Sport-S nebo při online nákupu na www.sport-s.cz, obdrží slevu: 1.000 Kč při nákupu lyží u největšího českého internetového prodejce lyží www.levnelyze.cz.  
 
  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Letní akce (tj. mimo Lyžování a snowboarding)

Vedle slev, vztahujících se ke konkrétnímu ceníku akce, programu či zájezdu – např. slevy pro děti, rodiny, pro školní mládež nebo skupiny, můžete využít také další slevy Sport-S - První moment a Motivační slevy - pro věrné klienty a pro skupiny.

První moment až 8% do 30.4. 
Při rezervaci pobytu a uhrazení zálohy do uvedených termínů můžete získat slevu až 8% z katalogových cen.
Aktuální ceny uvedené na webu jsou již proti katalogovým cenám ponížené o slevu První moment pro nového klienta. Pro stálého klienta se slevy ještě ponižují o další 2 resp. 3%

První moment pro stálé klienty až  8%, pro nové klienty až 5%

Sleva pro skupiny
Podmínkou pro přiznání této slevy je zakoupení zcela shodných služeb na jedné společné objednávce. Klient, který objednávku pro skupinu sjednává, zodpovídá za veškeré poskytnuté údaje o účastnících skupiny i za celkovou platbu. Tato sleva platí u akcí:

 • v Evropě: pro skupiny alespoň 10 platících dospělých osob; na 35 platících navíc 1 místo zdarma
 • v Česku: slevy pro skupiny jsou uvedeny u jednotlivých akcí


 

Pro zimní i letní slevy dále platí:

POUKÁZKY HolidayPASS, Šek DOVOLENÁ, TICKET, BENEFIT PLUS a BENEFIT

V našich prodejnách můžete pro nabídky uvedené v katalogu a na www.sport-s.cz uplatnit platbu poukázkami dle následujících pravidel:

 1. HolidayPASS -  poukázky lze použít pouze pro zájezdy ve smyslu zákona č.159/1999 Sb. v hodnotě max. 12.000 Kč na jednu smlouvu, max. však do 50 % z celkové ceny zájezdu, na doplatek hrazený klientem se vztahují Motivační slevy. Podrobné informace najdete na www.holidaypass.cz nebo vám je sdělí naši pracovníci v prodeji. Platbu poukázkami nahlaste prosím již při rezervaci.
 2. Šek Dovolená a poukázky Ticket (Holiday, Mutli, Sport&Kultura, Compliments) – slouží k úhradě pobytu nebo zájezdu v maximální hodnotě 20 000 Kč na osobu, podrobné informace najdete na www.seky.cz, resp. www.edenred.cz
 3. Benefit Plus - slouží k úhradě pobytu nebo zájezdu, více informací na www.benefit-plus.cz.
 4. Benefit - slouží k úhradě pobytu nebo zájezdu, více informací na www.benefit.cz.


Podmínky pro uplatnění slev:

 1. Všechny slevy se odečítají od základní ceny. Základní cenou je cena uvedená v tabulce u konkrétního lyžařského pobytu nebo zájezdu bez příplatků a event. plateb na místě, event. snížená o konkrétní slevy ke každému pobytu (tj. např. selvy pro děti, mládež, seniory, apod.).
 2. Slevy První moment, Motivační slevy a Poukázky lze uplatnit pouze u ceníků v katalogu, u kterých je na ně uveden príslušný odkaz.
 3. Slevy První moment, Motivační slevy, Poukázky, event. nabídky v poslední minutě nebo jiné speciální nabídky mimo katalog nelze sčítat.
 4. Nárok na slevy uplatněte již při objednávání resp. úhradě zálohy! Jejich neuplatněním vám nevzniká nárok na jejich zpětné požadování.


 


vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network

Lyžování v Rakousku
Bad Kleinkirchheim / Dachstein West / Gasteinertal / Hinterstoder / Kals - Matrei / Lungau / Mölltal / Nassfeld / Sölden Arena Ötztal / Pitztal / Saalbach Hinterglemm / Schladming Dachstein / Ischgl / Arlberg-St. Anton / Stubai Kaprun Zeel am See / Hintertux - Zillertal / Lyžování Rakousko

Lyžování ve Francii
2 Alpes /  Alpe d´Huez / Val d’Isere / Tignes / Flaine / La Rosiere / Les Arcs / Les Orres /  Risoul - Vars /  Serre Chevalier /  Les Menuires / Tři údolí / Meribel  MottaretVal Thorens /  Val Cenis / Valmorel

Lyžování ve Švýcarsku
Crans - Montana / Čtyři Údolí / Davos Klosters / Davos / Klosters / Flims Laax Falera / Jungfrau / Leukerbad / Saas Fee / St. Moritz / Zermatt

Lyžování v Itálii
Arabba - Marmolada / Arabba / Marmolada / Bormio / Breuil-Cervinia / Civetta / Cimone /  Livigno / Paganella / Kronplatz / Plan de Corones / Solda - Sulden / Passo Tonale / Val di Fassa / Val di Fiemme / Marilleva Folgárida / Val Gardena / Alpe di Siusi / Val Senales / Schnalstal / Sestriere / Via Lattea Lyžování Itálie

Aktivní dovolená
Léto v Alpách / Pitztal / Pobyty na horách Půjčovna lodí / Pobytové zájezdy / Aktivní dovolená /  RaftingVodácké zájezdy /  Lyžování Rakousko / Lyžování Francie / Lyžování Itálie / Lyžování  Švýcarsko / Lyžování

Zajímavé odkazy
SNOW

CK Sport-S
Katalog / Smluvní podmínky / Cestovní pojištěníSlevy / Ke stažení / O násKontakt / Tisk stránky / Napište nám / Odeslat emailem

 

 ACK CR clen2018