Úvod » Akce pro firmy » Akce pro firmy - Teambuilding - Programy

Akce pro firmy - Teambuilding - Programy

Rafting

Většinou se jedná o plavbu na 2místných nafukovacích člunech, případně i vícemístných v některém z vhodných úseků českých řek. Nejoblíbenější jsou úseky: Čeňkova  pila – Radešov na Otavě, Stvořidla nebo Krhanice na Sázavě, Litický oblouk na Divoké Orlici nebo úsek od „Ostrova hrůzy“ na Jizeře. Rafting lze také zorganizovat na některém z umělých vodních kanálů, např. na Trnávce u Želivi, či na Vltavě v Českých Budějovicích popř. i na dalších řekách. Rafting je výborná teambuildingová aktivita zaměřená na souhru týmu a společný prožitek. Účastníci od nás vždy obdrží kompletní vybavení, tj. v chladnějším období také neoprénový oblek, boty, nepromokavou bundu a helmu.

Sport - S, akce č.10-Plavba Českým Krumlovem (25) P7040022

Noční rafting

Noční rafting je program, který se koná po setmění – účastníci se plaví na velkých nafukovacích vorech osvětlených loučemi. Při plavbě se nejen pádluje, ale třeba i zpívá, pozorují hvězdy nebo dorůstající měsíc, popř. se „bojuje“ v nefalšované vodní bitvě s ostatními čluny. Program trvá cca 1,5 – 2 hod.

night-rafting lukostřelba 

Lukostřelba

Střelba z luku do terče na vzdálenost cca 15 m. Před vlastní střelbou proběhne vždy instruktáž účastníků. Doba trvání programu je 1-2 hod. Pod odborným vedením je možné si zastřílet jen tak, pro radost nebo je možné nastřílené body všem účastníkům sčítat a na závěr soutěže vyhodnotit nejlepšího střelce a střelkyni (doporučujeme!).

Lezení – seznamovací kurs

Účastníci si pod vedením instruktora vyzkouší základy navazování a jištění a také některou z různě obtížných cest na cvičné přírodní skalní stěně. S ohledem na bezpečnost účastníků se používá převážně horní jištění.

Cesky Krumlov Outdoorova olympiada para

Překážkové lanové dráhy

Nebezpečné X, Uvolněný traverz, Ubíhající lano, Tramvaj, a další překážky, které účastníci zdolávají pod odborným dohledem instruktora. U nízkých dráh si účastníci zajišťují bezpečnost svépomocí, u vysokých drah je bezpečnost zajištěna horolezeckou technikou a jištěním instruktora.

Paragliding

Během programu se účastníci seznámí s teoretickými základy létání a meteorologie a pod vedením učitele školy paraglidingu si vyzkouší i start a okusí slastný pocit prvního vzlétnutí.

Netradiční sporty

Softbal, florbal, kroket, petanque, frisbee... Může jít o prostou relaxaci, turnaj nebo může být součástí větší hry.

krok CZ002 Vez 07 3 27a

Orientační a akční hry

Vedle klasických orientačních a sportovních programů jde o hry zaměřené na týmovou spolupráci při zdolávání nejrůznějších překážek, plnění úkolů a na schopnost reakce v nepředvídaných situacích. Doba a cena programu je variabilní dle požadovaného rozsahu a náročnosti. Klasická orientační trasa má kromě startu a cíle ještě několik  dalších kontrolních bodů, které účastníci vyhledávají pomocí busoly nebo GPS.  

Triatlon

Atraktivní trojkombinace - jízda na horském kole, plavba na kánoi a lukostřelba - v jediném programu. Možné jsou i další kombinace, lze uskutečnit také jako týmový závod. 

Teambuilding

Aktivity a hry zaměřené na rozvoj spolupráce, komunikaci a vzájemné poznávání ve skupině.

vory Krumlov - (16)

Stavba vorů

Od dávných časů se dopravuje dřevo dolů po řece. Také tentokrát stojí týmy před stejným úkolem – musí svázat vor a "dopravit kmeny" k dalšímu zpracování. Rychlejší vítězí. Program, založený na spolupráci v týmu, lze uspořádat i jako soutěž. K dispozici jsou „kmeny“ – nafukovací válce o průměru 30 cm, dlouhé 5 m a speciální pásy na spojování. Program může mít i další modifikace – stavba nejoriginálnějšího nebo největšího voru. Suchou variantou programu je – Stavba věže.

Most přes řeku

Úkolem je buď postavit most, po němž by se celý tým přemístil suchou nohou na druhý břeh nebo již postavený most přejít. K dispozici jsou nafukovací válce o průměru 30 cm, dlouhé 5 m, speciální pásy na spojování, lano a pár kolíků. Může se měřit a hodnotit dosažený čas, popř. zvolený styl přechodu, apod. Během stavby si lze ověřit vlastní zručnost a důvtip.

Adventure trail

A je tu další akce – nejprve musíte po provizorním mostě překonat řeku, pak vylézt po provazovém žebříku do koruny stromu, přejít po laně hlubokou rokli, zdolat vrchol skály a když fičíte přes údolí zavěšeni v sedacím úvazku, možná si myslíte, že už je to všechno. Není! Co vás ještě čeká, se dozvíte až na místě.

PICT0023 rytir CZ004 

Souboj vodních rytířů

Doba princezen a rytířů se opět vrací ! Účastníci rytířského souboje vytvoří tříčlenné týmy, které se utkají v turnaji o princeznin kapesníček, o princeznu, … zkrátka o „velkou cenu“.Souboj se koná na vratkých nafukovacích plavidlech. Úkolem každé posádky je pomocí „dřevců“ opatřených ochranou ze speciální pěny vyřadit soupeře převržením jeho plavidla. Program je pro všechny, kteří se nebojí legrace a vody.  

Paintball

Nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet, komunikovat v týmu a rychle se rozhodovat – to je paintball, další z atraktivních a rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů. Hraje se s pomocí speciálních značkovacích pistolí vystřelujících želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem.

Chilkoot Hry-potrubi

Čtyřkolky

Řídit auto nebo motorku po silnici není vůbec nic neobvyklého. Posaďte se ale za řidítka čtyřkolky. Zjistíte, že jízda neupraveným terénem v sedle něčeho, co se vás chystá vystřelit až bůhvíkam, tak jednoduchá není a vyžaduje zručnost i odvahu.

Piknik nebo večerní grilování

Při každé činnosti venku vždy vyhládne a piknik nebo večerní grilování přijde na závěr programu víc než vhod. Grilované speciality - barbecue, opékané maso nebo uzeniny, popř. grilovaná kuřata nebo speciální guláš, pečivo, salát, nápoj a zákusek - velký výběr dle přání a požadavků.

 


Aktuální informace

další novinky
vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network

Lyžování v Rakousku
Bad Kleinkirchheim / Dachstein West / Gasteinertal / Hinterstoder / Kals - Matrei / Lungau / Mölltal / Nassfeld / Sölden Arena Ötztal / Pitztal / Saalbach Hinterglemm / Schladming Dachstein / Ischgl / Arlberg-St. Anton / Stubai Kaprun Zeel am See / Hintertux - Zillertal / Lyžování Rakousko

Lyžování ve Francii
2 Alpes /  Alpe d´Huez / Val d’Isere / Tignes / Flaine / La Rosiere / Les Arcs / Les Orres /  Risoul - Vars /  Serre Chevalier /  Les Menuires / Tři údolí / Meribel  MottaretVal Thorens /  Val Cenis / Valmorel

Lyžování ve Švýcarsku
Crans - Montana / Čtyři Údolí / Davos Klosters / Davos / Klosters / Flims Laax Falera / Jungfrau / Leukerbad / Saas Fee / St. Moritz / Zermatt

Lyžování v Itálii
Arabba - Marmolada / Arabba / Marmolada / Bormio / Breuil-Cervinia / Civetta / Cimone /  Livigno / Paganella / Kronplatz / Plan de Corones / Solda - Sulden / Passo Tonale / Val di Fassa / Val di Fiemme / Marilleva Folgárida / Val Gardena / Alpe di Siusi / Val Senales / Schnalstal / Sestriere / Via Lattea Lyžování Itálie

Aktivní dovolená
Léto v Alpách / Pitztal / Pobyty na horách Půjčovna lodí / Pobytové zájezdy / Aktivní dovolená /  RaftingVodácké zájezdy /  Lyžování Rakousko / Lyžování Francie / Lyžování Itálie / Lyžování  Švýcarsko / Lyžování

Zajímavé odkazy
SNOW

CK Sport-S
Katalog / Smluvní podmínky / Cestovní pojištěníSlevy / Ke stažení / O násKontakt / Tisk stránky / Napište nám / Odeslat emailem

 

 clen2018