Úvod » Akce pro firmy » Akce pro firmy - Teambuilding - Programy

Akce pro firmy - Teambuilding - Programy

Rafting

Většinou se jedná o plavbu na 2místných nafukovacích člunech, případně i vícemístných v některém z vhodných úseků českých řek. Nejoblíbenější jsou úseky: Čeňkova  pila – Radešov na Otavě, Stvořidla nebo Krhanice na Sázavě, Litický oblouk na Divoké Orlici nebo úsek od „Ostrova hrůzy“ na Jizeře. Rafting lze také zorganizovat na některém z umělých vodních kanálů, např. na Trnávce u Želivi, či na Vltavě v Českých Budějovicích popř. i na dalších řekách. Rafting je výborná teambuildingová aktivita zaměřená na souhru týmu a společný prožitek. Účastníci od nás vždy obdrží kompletní vybavení, tj. v chladnějším období také neoprénový oblek, boty, nepromokavou bundu a helmu.

Sport - S, akce č.10-Plavba Českým Krumlovem (25) P7040022

Noční rafting

Noční rafting je program, který se koná po setmění – účastníci se plaví na velkých nafukovacích vorech osvětlených loučemi. Při plavbě se nejen pádluje, ale třeba i zpívá, pozorují hvězdy nebo dorůstající měsíc, popř. se „bojuje“ v nefalšované vodní bitvě s ostatními čluny. Program trvá cca 1,5 – 2 hod.

night-rafting lukostřelba 

Lukostřelba

Střelba z luku do terče na vzdálenost cca 15 m. Před vlastní střelbou proběhne vždy instruktáž účastníků. Doba trvání programu je 1-2 hod. Pod odborným vedením je možné si zastřílet jen tak, pro radost nebo je možné nastřílené body všem účastníkům sčítat a na závěr soutěže vyhodnotit nejlepšího střelce a střelkyni (doporučujeme!).

Lezení – seznamovací kurs

Účastníci si pod vedením instruktora vyzkouší základy navazování a jištění a také některou z různě obtížných cest na cvičné přírodní skalní stěně. S ohledem na bezpečnost účastníků se používá převážně horní jištění.

Cesky Krumlov Outdoorova olympiada para

Překážkové lanové dráhy

Nebezpečné X, Uvolněný traverz, Ubíhající lano, Tramvaj, a další překážky, které účastníci zdolávají pod odborným dohledem instruktora. U nízkých dráh si účastníci zajišťují bezpečnost svépomocí, u vysokých drah je bezpečnost zajištěna horolezeckou technikou a jištěním instruktora.

Paragliding

Během programu se účastníci seznámí s teoretickými základy létání a meteorologie a pod vedením učitele školy paraglidingu si vyzkouší i start a okusí slastný pocit prvního vzlétnutí.

Netradiční sporty

Softbal, florbal, kroket, petanque, frisbee... Může jít o prostou relaxaci, turnaj nebo může být součástí větší hry.

krok CZ002 Vez 07 3 27a

Orientační a akční hry

Vedle klasických orientačních a sportovních programů jde o hry zaměřené na týmovou spolupráci při zdolávání nejrůznějších překážek, plnění úkolů a na schopnost reakce v nepředvídaných situacích. Doba a cena programu je variabilní dle požadovaného rozsahu a náročnosti. Klasická orientační trasa má kromě startu a cíle ještě několik  dalších kontrolních bodů, které účastníci vyhledávají pomocí busoly nebo GPS.  

Triatlon

Atraktivní trojkombinace - jízda na horském kole, plavba na kánoi a lukostřelba - v jediném programu. Možné jsou i další kombinace, lze uskutečnit také jako týmový závod. 

Teambuilding

Aktivity a hry zaměřené na rozvoj spolupráce, komunikaci a vzájemné poznávání ve skupině.

vory Krumlov - (16)

Stavba vorů

Od dávných časů se dopravuje dřevo dolů po řece. Také tentokrát stojí týmy před stejným úkolem – musí svázat vor a "dopravit kmeny" k dalšímu zpracování. Rychlejší vítězí. Program, založený na spolupráci v týmu, lze uspořádat i jako soutěž. K dispozici jsou „kmeny“ – nafukovací válce o průměru 30 cm, dlouhé 5 m a speciální pásy na spojování. Program může mít i další modifikace – stavba nejoriginálnějšího nebo největšího voru. Suchou variantou programu je – Stavba věže.

Most přes řeku

Úkolem je buď postavit most, po němž by se celý tým přemístil suchou nohou na druhý břeh nebo již postavený most přejít. K dispozici jsou nafukovací válce o průměru 30 cm, dlouhé 5 m, speciální pásy na spojování, lano a pár kolíků. Může se měřit a hodnotit dosažený čas, popř. zvolený styl přechodu, apod. Během stavby si lze ověřit vlastní zručnost a důvtip.

Adventure trail

A je tu další akce – nejprve musíte po provizorním mostě překonat řeku, pak vylézt po provazovém žebříku do koruny stromu, přejít po laně hlubokou rokli, zdolat vrchol skály a když fičíte přes údolí zavěšeni v sedacím úvazku, možná si myslíte, že už je to všechno. Není! Co vás ještě čeká, se dozvíte až na místě.

PICT0023 rytir CZ004 

Souboj vodních rytířů

Doba princezen a rytířů se opět vrací ! Účastníci rytířského souboje vytvoří tříčlenné týmy, které se utkají v turnaji o princeznin kapesníček, o princeznu, … zkrátka o „velkou cenu“.Souboj se koná na vratkých nafukovacích plavidlech. Úkolem každé posádky je pomocí „dřevců“ opatřených ochranou ze speciální pěny vyřadit soupeře převržením jeho plavidla. Program je pro všechny, kteří se nebojí legrace a vody.  

Paintball

Nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet, komunikovat v týmu a rychle se rozhodovat – to je paintball, další z atraktivních a rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů. Hraje se s pomocí speciálních značkovacích pistolí vystřelujících želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem.

Chilkoot Hry-potrubi

Čtyřkolky

Řídit auto nebo motorku po silnici není vůbec nic neobvyklého. Posaďte se ale za řidítka čtyřkolky. Zjistíte, že jízda neupraveným terénem v sedle něčeho, co se vás chystá vystřelit až bůhvíkam, tak jednoduchá není a vyžaduje zručnost i odvahu.

Piknik nebo večerní grilování

Při každé činnosti venku vždy vyhládne a piknik nebo večerní grilování přijde na závěr programu víc než vhod. Grilované speciality - barbecue, opékané maso nebo uzeniny, popř. grilovaná kuřata nebo speciální guláš, pečivo, salát, nápoj a zákusek - velký výběr dle přání a požadavků.

 


Sport-S

info@sport-s.cz
+420 777 263 423, 424
+420 474 624 088
+420 411 131 288, 289

vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network

Lyžování v Rakousku
Bad Kleinkirchheim Dachstein West Gasteinertal Hinterstoder Kals - Matrei Lungau Mölltal Nassfeld Sölden Arena Ötztal Pitztal Hinterglemm Saalbach Schladming Dachstein Ischgl St. Anton Stubai Kaprun Zeel am See Hintertux Zillertal Lyžování Rakousko

Lyžování ve Francii
2 Alpes Alpe d´Huez Val d’Isere Tignes Flaine La Rosiere Les Arcs Les Orres Risoul - Vars Serre Chevalier Les Menuires Tři údolí Meribel Mottaret Tři údolí Val Thorens Tři údolí Val Cenis Valmorel

Lyžování ve Švýcarsku
Crans - Montana Čtyři Údolí Davos Klosters Davos Klosters Flims Laax Falera Jungfrau Leukerbad Saas Fee St. Moritz Zermatt

Lyžování v Itálii
Arabba - Marmolada Arabba Marmolada Bormio Breuil-Cervinia Civetta Cimone Livigno Paganella Kronplatz Plan de Corones Solda - Sulden Passo Tonale Val di Fassa Val di Fiemme Marilleva Folgárida Val Gardena Alpe di Siusi Val Senales Schnalstal Sestriere Via Lattea Lyžování Itálie

Aktivní dovolená
Léto v Alpách Pitztal Pobyty na horách Půjčovna lodí Poznávací zájezdy Pobytové zájezdy Aktivní dovolená Cyklo zájezdy Rafting Vodácké zájezdy Půjčovna lodí Vltava Aktivní víkendy Lyžování v Rakousku Lyžování ve Francii Lyžování v Itálii Lyžování ve Švýcarsku Lyžování

Zajímavé odkazy
SNOW

CK Sport-S
Katalog Smluvní podmínky Cestovní pojištění Slevy Ke stažení O nás Kontakt Tisk stránky Napište nám Odeslat emailem

 

 clen2018