Lyžování ve Francii


   Val dIsere      
    Stovky kilometrů sjezdovek vedoucích již od prahu Vašeho ubytování, vysoká nadmořská výška a metry prašanu, dech
   beroucí snowparky a volné pláně stvořené jen pro freeride, noční párty v některém z desítek barů či diskoték – to je pravá
   Mekka lyžování a dovolená ve vašem stylu …


Aktuální počasí a sníh


Sybel

Valloire

Ubytování a stravování

Ubytovací kapacity se vždy nacházejí v blízkosti lanovek a vleků.

Hotely

Na požadavek zajistíme ubytování v hotelu požadované kategorie prakticky ve všech střediscích.

Apartmánové rezidence

Moderní, většinou patrové rezidence. K dispozici jsou méně prostorné prázdninové byty, které se typově rozlišují na 1pokojová studia a 2 až 3pokojové apartmány podle následujícího uspořádání:
ST-2 až 3: Studio se 2–3 lůžky, cca 12–15 m2. Místnost s kuchyňským a jídelním koutem, gauč rozložitelný na dvojlůžko a event. jedno samostatné lůžko.
ST-4: Studio se 4 lůžky, cca 20–25 m2. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem rozložitelným na dvojlůžko, průchozí předsíňka bez oken s patrovou postelí, odtud vstup do koupelny s WC.
ST-kab-4:Jako ST-4 s tím rozdílem, že patrová postel není v průchozí předsíňce, ale v samostatné místnosti bez oken, tzv. kabině.
APT-5 až 6:2pokojový apartmán s 5 až 6 lůžky, cca 25–40 m2. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a gaučem rozkládacím na 2lůžko, kabina s patrovou postelí. V průchozí předsíňce bez oken může být samostatné lůžko či patrová postel. Z předsíňky vstup do koupelny s WC.
APT-7 až 8:3pokojový apartmán se 7až 8 lůžky, cca 45–55 m2. Dvě ložnice s vlastním vchodem, jedna z ložnic s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky a jedna ložnice s patrovou postelí. Z chodbičky vstup do koupelny a WC. Dále obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem rozložitelným na samostatné lůžko nebo 2lůžko. V průchozí předsíňce bez oken může být samostatné lůžko či patrová postel. Z předsíňky vstup do druhého WC (bez koupelny).
Standardní vybavení: Lednice, el. vařič či sporák, kuchyňské a stolní nádobí, nepovlečené deky a polštáře, soc. zařízení s vanou nebo sprchou a WC. Byty nejsou vybaveny toaletním papírem, mýdlem, ručníky a utěrkami, čistícími a úklidovými prostředky – účastníci si zajišťují sami.
Ložní prádlo: Je-li v ceně, pak k vyzvednutí v recepci při příjezdu, nebo jsou postele již povlečené; není-li v ceně, pak lze objednat za poplatek nebo přivézt vlastní.
Upozornění: Apartmány se prodávají jako celek, volná lůžka musí účastníci doplatit. V tabulkách uvádíme cenu v závislosti na obsazenosti apartmánu.
Stravování: Buď vlastní s možností vaření ve vybavené kuchyňce nebo stravování v místních restauracích. V některých střediscích lze za příplatek zajistit polopenzi v některém z hotelů či restaurací v blízkém okolí.
Délka pobytu: 7 nocí od soboty do soboty, není-li uvedeno jinak.
Kauce: Vyžaduje se při ubytování v apartmánech, je nutné ji složit při zahájení ubytování u ubytovací agentury. Platba je možná v hotovosti nebo kartou. Není-li při ukončení pobytu shledána žádná škoda a apartmán je vrácen uklizený, celá kauce se vrací zpět. Kauci agentury zpravidla vrací mezi 13:00 a 16:00 hod., nebo ji zasílají dodatečně poštou.
U konkrétních rezidencí najdete popis jednotlivých apartmánů.

Chalety

V některých střediscích lze zajistit ubytování v chaletech pro cca 6–16 osob, které jsou určené pro menší skupinky a zpravidla jsou situované v okrajových částech střediska. Všechny chalety mají kompletně vybavenou kuchyňku, sociální zařízení, v některých případech je součástí i garáž či sauna.
Konkrétní popis a informace najdete u jednotlivých chaletů. 

 

Skipasy

Lyžařské pobyty ve Francii zahrnují skipas v ceně pobytu, s výjimkou střediska Val Thorens, kde si skipasu klienti kupují sami a na našem webu najdete u tohoto střediska ceník veřejných cen skipasů.
V některých případech lze prodloužit lyžování o den navíc nebo rozšířit platnost lyžařské permanentky na celou oblast či více středisek v okolí (viz Služby za příplatek). Slevy pro seniory, mládež, děti a nelyžaře uvádíme v informacích u konkrétních zájezdů. 
Skiapsy obdržíte v místě pobytu proti předložení voucheru, který od nás získáte zakoupením pobytu a to buď při check-in v ubytovací agentuře nebo u lyžařské pokladny. 

Kauce: za skipas se v některých střediscích platí vratná kauce nebo jednorázový nevratný poplatek (v tomto případě po ukončení platnosti tato karta zůstává zákazníkovi a následně ji lze využívat ve všech lyžařských střediscích, které mají systém SKIDATA) ve výši cca 3–5 €. V některých střediscích se kauce za skipas neplatí nebo je již zahrnuta v ceně.

Doprava

Do všech středisek ve Francii můžete cestovat individuálně, tedy s vlastní dopravou.

Do většiny středisek zajišťujeme ve vybraných termínech zájezdy s autobusovou dopravu - viz nabídka s dopravou busem - ve spolupráci s naším smluvním dopravním partnerem. 
 
 
V ceně dopravy: 1 místo v autobusu (cesta tam a zpět), 1 pár lyží nebo 1 snowboard, 1 taška na boty, 1 cestovní zavazadlo do 25 kg, 1 palubní zavazadlo do 5 kg, pojištění cestujících - léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy
 
Služby za příplatek: 
- zavazadlo, lyže/snowboard navíc: 680 Kč/ks
- nadlimitní váha zavazadla: 680 Kč (v případě, že celková hmotnost zavazadel překročí maximální povolenou hmotnost, vyhrazuje si provozovatel právo na odmítnutí zavazadla do přepravy. Zavazadlo může být odmítnuto z přepravy v případě, že o něm nebyla CK a přepravce informován před odjezdem, tedy nebylo na dopravě rezervováno)
- rezervace vybraného sedadla: 330 Kč
- druhé sedadlo: na dotaz (v případě naplnění kapacity autobusu může být rezervace druhého sedadla zrušena ze stravy dopravce)
- podsedák: na dotaz
 
Nástupní místa: Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Další nástupní místa s poplatkem za svoz
+ 350 Kč/os.: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Liberec, Mladá Boleslav, České Budějovice, Chomutov, Ústí nad Labem
+ 460 Kč/os.: Brno, Jihlava
+ 580 Kč/os.: Olomouc, Ostrava
individuální svoz z ČR - od 2 osob ze stejného místa: na dotaz
Důležité upozornění: svozy z jednotlivých nástupních míst jsou zajištěny při minimálním počtu 4 a více klientů. V případě, že nebude dosaženo minimálního počtu, budou klienti přesunuti na nejbližší obsazené nástupní místo, a to s kompenzací vrácení svozového příplatku. Svozové a rozvozové trasy jsou zajištěny: minibusem, autobusem, osobním automobilem, tranzity, ve výjimečných případech vnitrostátní linkovou dopravou, kdy jízdenka bude vždy uhrazena klientům ze strany dopravce. Svozy a rozvozy mohou být zajištěny i skrze třetí stranu, tj. subdodavatele, a to v návaznosti na obsazenosti jednotlivých nástupních míst.  
 
Harmonogram dopravy: odjezd z Prahy vždy den před nástupním dnem na ubytování (zpravidla v pátek) ve večerních hodinách, následující den (v sobotu) příjezd do místa pobytu zpravidla mezi 10:00–14:00 hod., odjezd z místa pobytu obvykle následující sobotu mezi 13:00–18:00 hod., příjezd do ČR den po ukončení ubytování (zpravidla neděle), obvykle mezi 9:00–11:00 hod. do Prahy.
V případě svozů jsou doby odjezdů a příjezdů adekvátně dříve / později v závislosti na místě odjezdu a trase, která se stanoví podle aktuální obsazenosti a požadavků na dopravu.
Předpokládaná trasa:
- do středisek Risoul, Vars, Val Cenis – Termingon, Alpe d´Huez, Les 2 Alpes: Praha – Rozvadov – Regensburg – Mnichov – Lindau – Tunel S. Bernardino – Bellinzona – Milano – Torino – Briançon nebo Tunel Val Fréjus – středisko
- do středisek Les Arcs, La Plagne, Val Thorens, Les Menuires, Méribel-Mottaret, Tignes a Flaine:
Praha – Rozvadov – Norimberk – Heilbronn – Karlsruhe – Basel – Bern – Lausanne – Ženeva – Annecy – Albertville – Moutiers – středisko
 
Zavazadla: Pro zimní zájezdy a pobyty – jedno zavazadlo do hmotnosti 25 kg, jeden pár lyží či snowboardu, jedna taška na boty pro uložení do zavazadlového prostoru vozidla a jedno příruční zavazadlo (palubní) do hmotnosti 5 kg pro uložení v prostorách vozidla určené pro cestující.
 
Upozornění: Autobus může zajišťovat dopravu i do několika středisek, možnost přestupů u rozvozu ve střediscích.
 

 

Seřadit: název | cena ⇓ | délka | termín | země | doprava | ubytování | strava
Zobrazení: tabulkové - obrázkové | zájezdy - termíny
Nalezeno kapacit: 24
Název Cena od Nejbližší Termín Délka
Francie Alpe d´Huez - Chalet des Neiges 23.3.19 8 dní
Francie Risoul-Vars - Chalety des Rennes 9 290 Kč 06.2.21 8 dní
Francie Alpe d´Huez - Auris rezidence 8 990 Kč 23.1.21 8 dní
Francie La Rosiere - Chalet Campanules 20.4.19 8 dní
Francie Alpe d´Huez - Rez. L´Ecrin d´Huez 8 930 Kč 23.1.21 8 dní
Francie Alpe d´Huez - Apartmánové rezidence 8 690 Kč 23.1.21 8 dní
Francie Risoul-Vars - Ecrin des Neiges 8 490 Kč 23.1.21 8 dní
Francie La Rosiere - Chalet Le Cep 20.4.19 8 dní
Francie Les Deux Alpes - Rezidence ALBA 8 190 Kč 23.1.21 8 dní
Francie Les Deux Alpes - Rezidence Goleon Val Ecrins 8 190 Kč 23.1.21 8 dní
Francie La Rosiere - Chalet Heidi 20.4.19 8 dní
Francie Les Sybelles - Rezidence Les Alpages du Corbier 06.4.19 8 dní
Francie Risoul-Vars - Rezidence Myrtilles ** 7 590 Kč 23.1.21 8 dní
Francie La Rosiere - Apartmánové rezidence 20.4.19 8 dní
Francie Risoul-Vars - Rezidence Pra Sainte Marie *** 7 090 Kč 23.1.21 8 dní
Francie Serre Chevalier - Res. Jardin Alpin 6 890 Kč 24.1.21 8 dní
Francie Serre Chevalier - Res. Mélezes 11.4.20 8 dní
Francie Serre Chevalier - Res. Signal du Prorel 6 290 Kč 24.1.21 8 dní
Francie Les Orres - Les Hauts de Préclaux *** 6 050 Kč 23.1.21 8 dní
Francie Val Cenis-Termingon - Apartmánové rezidence 5 090 Kč 23.1.21 8 dní
Francie Chamrousse - Les Villages du Bachat *** 11.4.20 8 dní
Francie Tři Údolí - Val Thorens/Orelle - Residence Hameau des Eaux d Orelle 19.12.20 8 dní
Francie Tři Údolí - Val Thorens - Rezidence Cime 3 890 Kč 13.2.21 8 dní
Francie Tři Údolí - Les Menuires - Rezidence Soleil Vacances **** 15.12.18 8 dní

vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network

Lyžování v Rakousku
Bad Kleinkirchheim Dachstein West Gasteinertal Hinterstoder Kals - Matrei Lungau Mölltal Nassfeld Sölden Arena Ötztal Pitztal Hinterglemm Saalbach Schladming Dachstein Ischgl St. Anton Stubai Kaprun Zeel am See Hintertux Zillertal Lyžování Rakousko

Lyžování ve Francii
2 Alpes Alpe d´Huez Val d’Isere Tignes Flaine La Rosiere Les Arcs Les Orres Risoul - Vars Serre Chevalier Les Menuires Tři údolí Meribel Mottaret Tři údolí Val Thorens Tři údolí Val Cenis Valmorel

Lyžování ve Švýcarsku
Crans - Montana Čtyři Údolí Davos Klosters Davos Klosters Flims Laax Falera Jungfrau Leukerbad Saas Fee St. Moritz Zermatt

Lyžování v Itálii
Arabba - Marmolada Arabba Marmolada Bormio Breuil-Cervinia Civetta Cimone Livigno Paganella Kronplatz Plan de Corones Solda - Sulden Passo Tonale Val di Fassa Val di Fiemme Marilleva Folgárida Val Gardena Alpe di Siusi Val Senales Schnalstal Sestriere Via Lattea Lyžování Itálie

Aktivní dovolená
Léto v Alpách Pitztal Pobyty na horách Půjčovna lodí Poznávací zájezdy Pobytové zájezdy Aktivní dovolená Cyklo zájezdy Rafting Vodácké zájezdy Půjčovna lodí Vltava Aktivní víkendy Lyžování v Rakousku Lyžování ve Francii Lyžování v Itálii Lyžování ve Švýcarsku Lyžování

Zajímavé odkazy
SNOW

CK Sport-S
Katalog Smluvní podmínky Cestovní pojištění Slevy Ke stažení O nás Kontakt Tisk stránky Napište nám Odeslat emailem

 

 clen2018