Bad Kleinkirchheim - Apartmány Janach
Typ ubytování: apartmán
Informace
8 - denní zájezd
+ děti pod 10 let s rodiči lyžování zdarma
+ slevy pro děti do 15 let
Skipas : TOP-SKI Kärnten Gold - NENÍ V CENĚ
Platí na všechny lanovky, vleky a skibus střediska Bad Kleinkirchheim/St. Oswald a dále na všechny střediska Korutan a Východního Tyrolska.
Foto se nevyžaduje.
Skipas : TOP-SKI Kärnten Gold + Thermen - NENÍ V CENĚ
Platí kromě výše uvedeného také na vstup do lázní v Bad Kleinkirchheim. V lázních St. Kathrein je v ceně celodenní vstupné, v lázních Römerbad vstupné na 3 hodiny denně.
Ubytování: apartmán
Místo ubytování : Bad Kleinkirchheim (1.100 m) , GPS: (46.81570071388093, 13.783915042877197)
Známé lyžařské i lázeňské středisko leží přímo u lanovek a sjezdových tratí. Při pobytu doporučujeme návštěvu termálních lázní St. Kathrein nebo Römerbad, které patří mezi nejmodernější areály v Rakousku. Tyto lázeňské areály nabízejí vnitřní i venkovní bazény s veškerým lázeňským servisem včetně výběru z řady nejrůznějších léčebných procedur. V některých termínech vstup do lázní se skipasem zdarma!
Termály Römerbad zahrnují vnitřní i venkovní bazény, nedaleko kterých již vede sjezdovka z Kaiserburgu. Römerbad má celkem 3 patra - na polovině spodního jsou termální bazény, na druhé polovině a v dalších dvou patrech je již oddělení saun - finské, turecké, bio, bylinkové, parní lázeň, vířivky, další venkovní bazének s perličkou, bar s občerstvením a odpočívárny. Určitě lze doporučit přikoupení vstupného i do saun, které zaujmou nejen svojí nezvyklou stavbou připomínající kulaté pece.
Termály St. Kathrein bazénová část je větší než v Römerbadu - má dva velké vnitřní bazény - adventure bazén s vodními atrakcemi a druhý "léčebný" s teplotou vody 33°C a se zákazem vstupu dětem do 16 let a tři venkovní bazény - jeden s teplou a dva sportovní s méně teplou vodou. Saunová část je naproti tomu menší než u Römerbadu, zahrnuje jednu venkovní a jednu vnitřní finskou saunu, bylinkovou parní lázeň, perfektní ochlazovací bazének a spoustu odpočíváren. Je zde restaurace a možnost stravování.
Apartmány Janach , leží přímo na sjezdovce, u lanovky Maibrunnbahn
V celkem 4 domech k dispozici apartmány následujících typů:
typ A (cca 58 m2) – pro 2-4 osoby, předsíň, vybavená kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a jídelním koutem, ložnice s 2lůžkem, sprcha/WC, terasa.
typ B (cca 69 m2) – pro 4-6 osob, předsíň, ložnice s 2lůžkem, ložnice s palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vybavená kuchyně, jídelní kout, koupelna s vanou, další koupelna se sprchou/WC, další WC zvlášť, balkon nebo terasa.
typ C (cca 53 m2) – pro 2-4 osoby, předsíň, ložnice s 2lůžkem, obývací pokoj s 2 rozkládacími křesly, jídelna, kuchyně, koupelna s vanou/sprchou, zvlášť WC, balkon nebo terasa.
typ D (cca 64 m2) – pro 4-6 osob, předsíň, ložnice s 2lůžkem, další ložnice s 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s 2 rozkládacími křesly, jídelna, kuchyně, koupelna s vanou/sprchou, zvlášť WC, balkon nebo terasa.
typ E (cca 64 m2) – pro 5-7 osob, předsíň, ložnice s 2lůžkem a 1 lůžkem, další ložnice s palandkou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a jídelním koutem, vybavená kuchyně, koupelna se sprchou/WC, další WC zvlášť, balkon nebo terasa.
typ F (cca 38 m2) – pro 2-3 osoby, předsíň, ložnice s 2lůžkem, obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, vybavená kuchyně, koupelna s vanou/sprchou, zvlášť WC, balkon.
Apartmány jsou vybavené telefonem, kabelovou TV a fénem. V každém domě k dispozici sauna a solárium (v ceně). V objektu dále k dispozici fitness, myčka na mince, sušárna, donáška pečiva.
Parkování: u objektu zdarma (podzemní garáž za příplatek)
Stravování: vlastní
Doprava: vlastní
Termíny a ceny
Termíny a ceny v tuto chvíli nejsou k dizpozici (zájezdy jsou již odjeté nebo připravujeme novou sezónu). Akci vám můžeme zajistit taky na objednávku - napište nám své požadavky a my vám zpracujeme nabídku.






