Úvod » Voda a rafting » Vodácké zájezdy » Česká republika » Zájezd č. 2326112

Sázava - 7denní voda ze Stvořidel do Pikovic

 Sázava - 7denní voda ze Stvořidel do Pikovic
Místo pobytu: Sázava
Typ ubytování: kemp
Nejbližší termín: od 04.08.23 (7-denní zájezd)
Vydejte se s námi na týdenní vodáckou dovolenou na Sázavu. Naleznete…
Typ zájezdu: Voda a rafting
druh zájezdu: Voda a rafting
strava: snídaně
doprava: vlastní
ubytování: kemp

Termíny a ceny v tuto chvíli nejsou k dizpozici (zájezdy jsou již odjeté nebo připravujeme novou sezónu). Akci vám můžeme zajistit taky na objednávku - napište nám své požadavky a my vám zpracujeme nabídku.

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)

7 - denní

Sázava - 7denní voda ze Stvořidel do Pikovic

Vydejte se s námi na týdenní vodáckou dovolenou na Sázavu. Naleznete zde jak krásné a divoké peřeje na Stvořidlech nebo z Krhanic do Pikovic, tak i dlouhé „voleje“ s klidnou hladinou téměř bez pohybu. Sázava je proslulá velkým množstvím jezů, mnohé jsou sjízdné a přispívají ke zpestření plavby. A nepřijdete ani o jízdu pověstným "Posázavským pacifikem", kterým se přesuneme z Kácova do Čerčan, abychom si na závěr plavby vychutnali legendární sázavské peřeje v kaňonu z Krhanic do Pikovic.

V ZÁKLADNÍ CENĚ již i UBYTOVÁNÍ V KEMPECH, SNÍDANĚ a VYPŮJČENÍ NEOPRÉNOVÝCH BOT a NEPROMOKAVÝCH BUND !

Noclehů celkem: 6

Míst pobytu celkem: 6

Sjížděný úsek: Stvořidla - Pikovice      |      Počet km: 90    |      Obtížnost: ZW C až WW 2+

Používané lodě: Otevřené klasické dvoumístné plastové Vydry, případně trojmístné Tukany s třetí sedačkou pro porcelánka nebo stabilní nafukovací dvoumístné Pálavy, vhodné zejména pro začátečníky nebo pro plavbu peřejemi na Stvořidlech a z Týnce do Pikovic.

Minimální věk: Minimální věk účastníků u dětských skupin je 11 let, děti v doprovodu rodičů dle dohody.                                                        . ORGANIZACE PUTOVÁNÍ: Minimální počet účastníků v jedné skupině je 15 osob, maximální dle dohody. Denní sjížděné úseky jsou dlouhé cca 15–20 km. Plavba probíhá za účasti našich zkušených instruktorů, kteří zajišťují hladký průběh programu včetně instruktáže účastníků a proškolení před plavbou. Veškeré potřebné vybavení k plavbě – plastové kánoe, plovací vesty, pádla a vodotěsné sudy na uložení některých osobních věcí v lodích, jakož i jeho přepravu a přepravu osobních zavazadel během programu zajišťuje Sport-S. K dispozici účastníkům je i další sportovní a tábornické vybavení (volejbalový, fotbalový míč, petanque, frisbee, pivní sety, sekera, pila). Všichni účastníci musí umět plavat!

Fakultativní nabídka: Během plavby je možné navštívit historické, kulturní a technické památky v okolí. Vstupné do navštívených objektů není zahrnuté do ceny.

Organizátor zájezdu: Sport-S si vyhrazuje právo rozhodnout s ohledem na bezpečnost všech účastníků vodáckých programů i z důvodu ochrany poskytovaného vybavení v případě nepříznivého vodního stavu o provedení následujících změn v programu: • Pokud je aktuální vodní stav nízký tak, že zabraňuje splutí zvolené řeky nebo úseku, může Sport-S stanovit náhradní trasu po jiné řece nebo úseku při zachování obdobných podmínek (termín, obtížnost, cena, apod.) nebo program zrušit. • Při vyšších vodních stavech a tudíž zvýšené obtížnosti sjížděné řeky může Sport-S nahradit obvykle používané vybavení – otevřené kánoe bezpečnějšími nafukovacími čluny (pálavy, orinoka), popř. stanovit náhradní trasu nebo program zrušit

Ubytování: kemp

Ubytování na tábořištích a v kempech na břehu řeky ve vlastních stanech.

Stravování: snídaně

V ceně je snídaně na tábořištích formou bufetu – zahrnuje obvykle čaj, kávu, pečivo, máslo nebo margarín, džem, sýry, uzeniny nebo paštiku, sladké pečivo, případně ovoce.

Další stravování během dne nebo po doplutí buď z vlastních zásob nebo s využitím místního občerstvení a hospůdek na trase a v místě doplutí.

Doprava: vlastní

• Dopravu na místo zahájení plavby a z místa jejího ukončení si účastníci zajišťují sami. Místa zahájení a ukončení plavby jsou dobře dostupná veřejnou dopravou (vlakem). • Doprava účastníků vlakem přes Stvořidla a z Omahy nebo Kácova do Čerčan v ceně zahrnuta není, účastníci plavby si ji platí na místě sami.

Nástupní místa: Tábořiště Stvořidla

1. den:v podvečer sraz na tábořišti Stvořidla, ubytování ve stanech.
2. den:po snídani přejedeme vlakem proti proudu do Mrzkovic nebo Smrčné (podle vody) a poplujeme zpět přes peřeje Stvořidla do kempu. Peřeje jsou dlouhé asi 5 km a plavba přes ně trvá (v závislosti na vodním stavu) asi tři čtvrtě hodiny. Bude-li skvělá voda, určitě se zde zdržíme a dáme si plavbu přes Stvořidla ještě jednou, dvakrát, nebo i třikrát, abychom si tyto nádherné peřeje dosyta užili. Nebude-li se někdo cítit na plastovou loď, můžeme mu pro plavbu peřejemi nabídnout nafukovací pálavu, která je mnohem stabilnější. Nocovat budeme ve stejném kempu.
3. den:po snídani plavba z kempu na Stvořidlech do Chřenovic, 16 km. Ubytování v kempu ve stanech.
4. den:po snídani plavba z Chřenovic do Zruče, 16 km. Ubytování v kempu ve stanech.
5. den:po snídani plavba ze Zruče do Střechova, kemp Omaha (12 km) nebo Kácova, 16 km. Ubytování v kempu ve stanech.
6. den:po snídani přejezd vlakem na dolní tok Sázavy do Čerčan a plavba do Týnce nad Sázavou, 14 km. Ubytování v kempu ve stanech.
7. den:po snídani plavba nádherným kaňonem se spoustou peřejí z Týnce do Pikovic, 16 km. Po doplutí ukončení programu a odjezd domů.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

vyhledávání zájezdů poskytuje Open Travel Network

Lyžování v Rakousku
Bad Kleinkirchheim / Dachstein West / Gasteinertal / Hinterstoder / Kals - Matrei / Lungau / Mölltal / Nassfeld / Sölden Arena Ötztal / Pitztal / Saalbach Hinterglemm / Schladming Dachstein / Ischgl / Arlberg-St. Anton / Stubai Kaprun Zeel am See / Hintertux - Zillertal / Lyžování Rakousko

Lyžování ve Francii
2 Alpes /  Alpe d´Huez / Val d’Isere / Tignes / Flaine / La Rosiere / Les Arcs / Les Orres /  Risoul - Vars /  Serre Chevalier /  Les Menuires / Tři údolí / Meribel  MottaretVal Thorens /  Val Cenis / Valmorel

Lyžování ve Švýcarsku
Crans - Montana / Čtyři Údolí / Davos Klosters / Davos / Klosters / Flims Laax Falera / Jungfrau / Leukerbad / Saas Fee / St. Moritz / Zermatt

Lyžování v Itálii
Arabba - Marmolada / Arabba / Marmolada / Bormio / Breuil-Cervinia / Civetta / Cimone /  Livigno / Paganella / Kronplatz / Plan de Corones / Solda - Sulden / Passo Tonale / Val di Fassa / Val di Fiemme / Marilleva Folgárida / Val Gardena / Alpe di Siusi / Val Senales / Schnalstal / Sestriere / Via Lattea Lyžování Itálie

Aktivní dovolená
Léto v Alpách / Pitztal / Pobyty na horách Půjčovna lodí / Pobytové zájezdy / Aktivní dovolená /  RaftingVodácké zájezdy /  Lyžování Rakousko / Lyžování Francie / Lyžování Itálie / Lyžování  Švýcarsko / Lyžování

Zajímavé odkazy
SNOW

CK Sport-S
Katalog / Smluvní podmínky / Cestovní pojištěníSlevy / Ke stažení / O násKontakt / Tisk stránky / Napište nám / Odeslat emailem

 

 ACK CR clen2018